NewsyOdwieszam bloga. Werka

wtorek, 5 czerwca 2012

51. Dla osób,które chcą ale nie mogą...

 Dzisiaj to już moja kolejna notka.Miałam jakoś takie małe natchnienie.Popatrzyłam na strony innych ludzi i poskakałam po licytacjach i moją uwagę przykuły nagłówki kształtno-pisane robione w Ap ale z podstawowymi czcionkami.Wiem że są pewne sytuacje w których ktoś chce mieć fajne czcionki ,a nie może ich pobrać lub się boi.Łapcie to.Musicie tylko każdą literkę z osobna wycinać ;)
50. Nagłówek z słodką maskotką.

To jest już moja druga notka. Będzie ich 3 ♥. Fajnie,że piszę notkę jako 50 ;). 
Mrrrr ;*. 

To wszystko <3. 

Bierzesz,Piszesz

49. Spongebob K. i Patryk R.

 Dzisiaj mam dla was bardzo skromny zestaw i moim zdaniem brzydki.Nie mam weny twórczej prawdopodobnie przez katar.Na szczęście avki są o niebo lepsze od nagłówka.

48. Duży zestaw z Ashley Tisdale {♥}

Cześć. Dzisiaj jakoś tak mi się zachciało robić grafikę. Pomyślałam trochę i wykombinowałam duży zestaw z Ashley Tisdale serduszko dodałam dlatego,że lubię Tisdale. Wszystko sama wykonywałam,oprócz tylko tła  nie miałam jakoś weny twórczej na tło. Postanowiłam więc dodać takie .. ''o''. Blendy i avki są z akcją i bez akcji. Niektórzy lubią akcję,niektórzy nie. Dzisiaj nie poszłam do szkoły bo klasa pojechała na 1-dniową wycieczkę (teatr) -.-''. Nie chciałam tam marudzić czasu,więc nie pojechałam :D. Wolałam zrobić notkę.
Nareszcie duuży zestaw :3. Aj,aj,aj jak ja się cieszę z tego zestawu ! *O*To duża notka więc piszcie co bierzecie !!

Bierzesz,piszesz ♥